TCJD477M002R0050 AVX Corporation CAP TANT POLY 470UF 2.5V 2917 470µF ±20% Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5V 2917 (7343 Metric) 50 mOhm
Part Nnumber
TCJD477M002R0050
Description
CAP TANT POLY 470UF 2.5V 2917 470µF ±20% Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5V 2917 (7343 Metric) 50 mOhm